Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama postoi foto me dy motrat këngëtare Eni Koçi dhe GretaKoçi.

Ashtu siç pritej, fotoja e Gretës e cila ka mbajtur postin e kreut të Forumit Rinor të PD në kohën e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ngjallur shumë reagime negative nga demokratët të cilët e kanë konsideruar “tradhëti”.

Pas shpërndarjes në Facebook-un e Eni Koçit, demokratët kanë vërshuar në komente ku i kanë akuzuar motrat Koçi si tradhëtare të Berishës e PD-së