Poni një nënë e përkushtuar Këngëtarja shqiptare Poni, në intervistat televizive gjithmonë ka treguar se është një grua e përkushtuar dhe falënderuese ndaj familjes, miqve dhe adhuruesve të saj.

  1. Poni një nënë e përkushtuar

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Poni i ka dedikuar disa fjalë emocionuese djalit të saj, shkruan rtv21.tv

“Pa gjumë më ke lënë, më dhe emrin Nënë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, kënga e fundit e Ponit në bashkëpunim me Altin Sulku, “Kacurrela” ka arritur të klikohet afër 9 milionë herë në kanalin YouTube