Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Prishtinë, afër Hotelit Grand.

Raportohet se arsyeja e arrestimit të tyre është bërë nën dyshimet e bazuara se kishin mashtruar dhe keqpërdorur femra.

Arrestimi i tyre është bërë pas një aksioni mirë të organizuar të policisë të cilët kanë kapur të dyshuarit në flagrancë.

Portali ‘Indeksonline’, ka sjell pamje nga vendi i ngjarjes: