Paul Pogba vazhdon me shakatë e tij edhe me gazetare

Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba dhe transferimi më i ri i kësaj skuadre, Romelu Lukaku janë intervistuar nga një gazetare e ESPN.

Por, jo gjithçka ka shkuar mirë me gazetaren, e cila e humbi një kusht me dy yjet e Unitedit dhe më pas Pogba e ka hedh në pishinë.

Ajo ka mbetur e befasuar, ndërsa Pogba ka vazhduar të qeshë dhe tallet me të.