Të martën, në Podujevë, për arsye të pa njohura një burrë ka kanosur me thikë dhe më pas e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Pas sulmit gruaja ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa burri gjendet në arrati.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari gjendet në arrati”, njofton policia./ Express