Para pak çastesh sapo ka ndodhur një aksident në bulevardin Iliria në afërsi të UT dhe shkollës së mesme të mjeksisë.
Siç shihet në fotografitë që janë dërguar në redaksinë e portali TetovaSot, në aksident janë përplasur tre makina dhe mes tyre një makinë taksi.
NGa përplasja e leht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.
Ekipet e policisë kanë dalë në vend ngjarje dhe po hetojnë shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin./TetovaSot/