Theo Hernandez, lojtari i ri i Real Madridit, është bërë horë para tifozëve të Los Blancos

Mbrojtësit francez, Theo Hernandez nuk i ka shkuar gjithçka mirë gjatë prezantimit te Real Madridit.

Ish anëtari i Atletico Madridit dhe Alavesit nuk ka arritur të zhongloj topin si duhet duke u koritur para tifozëve.

Për më shumë shikojeni videon