Sot ishte një ditë me plot ditëlindjen.

Edhe për reperin e njohur Ledri Vula sot ka qenë një ditë e rëndësishme.

Miku dhe njëherësh Dj i tij, Gramo F feston ditëlindjen e tij të 25-të.

Ndërkohë që këtë ditë ta bëjë sa më të veçantë për mikun e tij Ledri është kujdesur ta befasojë atë.

Në ditë e ditëlindjen, Ledri e ka befasuar Gramo F me një tortë për të cilën ai shprehet shumë i lumtur.

Këtë moment Ledri e ka fotografuar dhe e ka postuar në profilin e tij në Instastory.