Penelope Cruz mori të martën Instagramin e saj për të publikuar një fotografi ‘të sikletshme’ të Rikcy Martinit.

Ricky, 45 vjeç, u përkul mbi një këmishë të pandërprerë dhe zgjati buzët e tij në fotografinë bardhë e zi, ndërsa një artist kozmetikë mbulonte një nga tatuazhet e tij në fundin e të pasmëve, shkruan DailyMail.

“Pamja nga karrigia ime”, shkruante Penelope në mbishkrimin e fotografisë së saj, e cila shihet nga plot dy milionë ndjekësit e saj.

Ylli Penelope dhe Ricky do të luajnë sërish bashkë në historinë e ardhshme të krimit amerikan: Vrasja e Gianni Versace.

Aktorja spanjolle portretizon projektuesen italiane të modës Donatella Versace në serinë e antologjisë.

Ajo u zbulua javën e kaluar duke xhiruar një skenë në një avion privat në Santa Monica, të Kalifornisë.

Në serialin e FX-së gjithashtu luan edhe Edgar Ramirez në rolin e stilistit italian Gianni, ndërsa Ricky luan dashnorin e tij Antonio D’Amico.

Darren Criss, 30 vjeç, do të portretizojë vrasësin serial Andrew Cunanan.

Xhirimet për serinë e 10 kanë përfunduar në Los Angeles dhe në Miami Beach.