Pasi i publikuan foton intime “treshe” në shtrat, Stresi pranon se kishte më shumë se shoqëri me dy këngëtaret e njohura…

Sot ne emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ishte i ftuar reperi i njohur, Stresi.

Si në asnjë interviste tjetër, Stresi foli hapur dhe tha shumë të pathëna nga ai për emisionin “Fun Day” në INTv.

Dhe një nga pyetjet pikante nga moderatorja Fatma ishte në lidhje me foton të cilen ia publikuan ku ishte bashkë me dy këngëtare të njohura të showbizit dhe nëse kishte shoqëri me to. Dhe përgjigjia që ai dha ishte tipike e një “Bad Boy”.

Për të mësuar se çfarë ka thënë ai mund të shikoni videon më poshtë.

Global