Ishin shoqe gjimnazi.

Por, në emisionin ‘Mirage’, Elita Rudi ka zbuluar tjera detaje për këngëtaren Morena Taraku, shkruan lajmi.net

Se si e përshkroi ajo atë dhe çka bënte Morena në klasë dëgjojeni vet Elitën në minutën e 3:05.

Global