Mbyllja e sezonit futbollistik u ka dhënë më në fund kohë të lirë bukurosheve të ekranit për të pushuar.

Edhe pse në TV dalin gjithnjë të kuruara dhe elegante në veshje, të… zhveshura sigurisht të lënë me gojë hapur. Nëse Ilda Bejlerin, Marina Vjollcën dhe Viola Spiron jemi mësuar që t’i shohim shpesh me bikini, e njëjta gjë nuk vlen për Vilma Mashën.

Edhe pse nuk e ka postuar vetë foton, por një mikesha e saj, më në fund kemi mundësinë që të shohim hijeshinë e ish-misit, e cila prej vitesh drejton “Gol pas Goli”. Futbolli sigurisht nuk do të kishte kuptim pa ato, të cilat janë ndoshta femrat më joshëse dhe më tërheqëse, aq sa dhe sportdashësit nuk i kursejnë kurrë komentet e tyre. Pas një viti të lodhshëm, të ngarkuar me ngjarje sportive, moderatoret e emisioneve sportive po shijojnë sezonin e verës.

Pushimet kanë nxjerrë në pah edhe anën sensuale të tyre, ku provojnë bikini shumëngjyrëshe për t’u ndier komode, por edhe për të tërhequr sa më shumë vëmendjen e fansave të tyre. Vilma ka preferuar Malin e Zi, më konkretisht Kotorrin, në këto ditë të para të korrikut. Marina e “Procesi Sportiv” ka zgjedhur Meksikën dhe Majamin për këtë fillim vere, ndërsa nën shoqërinë e të fejuarit të saj Getoar Selimi nuk ka ngurruar që të kënaqë edhe syrin e ndjekësve të saj në “Instagram” me fotot e postuara.