Gjatë ditës së sotme është ripublikuar një video si kërcënim kundrejt reperit Gold AG.

Në videon e publikuar ai akuzohej nga i ashtuquajturi kryetar i një shoqate humanitare për përdorimin e drogës dhe kërcënohej me publikimin e disa fotografive nga një hotel.

Reperi ekskluzivisht për media ka folur rreth kësaj qështje duke dhënë kështu fjalën e fundit.

”Vallahi jom tu u marrë me ata që më duan skom vakt për tjer. Kon don me ngrit Zoti ska kush që e ul, e kon e ul krejt bota smundet me ngrit..Kështu që faleminderit Zotit dhe atyne që më duan me kon ky qe jam”, ka thënë Gold AG.

T mobile In article [4]