Momente paniku në Tiranë, teksa një grua është hedhur nga ballkon i banesës mbrëmjen e sotme dhe ka gjetur vdekjen.

Në numrin e Emergjencave 112, rreth orës 21:13, është bërë një telefonatë se

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Nga verifikimet e bëra ka rezultuar se nga kati i 3-të i pallatit, është hedhur, R.P., 48 vjeç, e cila ka gjetur vdekjen e menjëhershme, bëjnë me dije burime zyrtare nga Policia e kryeqytetit.

Nga hetimet paraprake të policisë dhe deklarimeve të familjarëve, është mësuar se shtetasja R.K., vuante nga depresioni.

Ndërkohë, vazhdon puna nga ana e grupit hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, njofton Policia.

në rrugën “Arkitekt Kasemi”, është hedhur nga ballkoni një grua.