Sipas Hollywood Life, videoja e takon pak kohe para se aktori i famshëm të vdiste në aksidentin automobilistik të dy viteve më parë.

Pamjet janë marrë me rastin e vizitës që Paul Walker bëri në qendrën e Nissan GT-R, ku ai bëri disa teste duke ngarë një prej makinave të promovuara.

Ndërkohë behet me dije se gjykata e Los Angeles rrezoi akuzën qe vajza e aktorit, Meadow Walker kish bërë kundra fabrikës gjermane të prodhimit të makinave Porsche, të cilën e akuzonte për parregullsi dhe shkak për aksidentin vdekje prurës të të atit ne 30 nëntor te vitit 2013.

Gjithsesi, ajo ka përfituar deri tani një dëmshpërblim prej 10 milionë dollarësh për humbjen e të atit.