Pamela Anderson rrëmbeu vëmendjen e gjithë botës kur pozonte për Playboy dhe kur luante në serinë e famshme Baywatch.

Por ajo vazhdon të jetë po aq e guximshme në paraqitjen e saj sa së fundmi ka realizuar një set fotografit në një arë me misër.

50 vjeçarja ka pozuar pothuajse tërësisht lakuriq përpos  që mbante përsipër një pallto të kuqe e cila e tregonte mjaft “hot”.

Anderson ka realizuar sesionin fotografik në Saint Tropez të Francës.