Karikaturisti i njohur, Omar Momani, ka bërë një karikaturë mbresëlënëse pasi Cristiano Ronaldo publikoi foton me binjakët.

Eva dhe Mateo janë dy personat tjerë më të dashur në jetë për Ronaldon, të bërë nga një nënë surrogate, ashtu si fëmija i parë, Cristiano Junior.

Fotoja që Ronaldo publikoi në rrjetet sociale, ka shtyrë edhe karikaturistin e njohur, Omar Momani, që të bëjë një karikaturë interesante me binjakët.

“Siiiiiiiii Cristiano i mirëpret binjakët”, shkruan Momani,