Aktorja Olta Gixhari duket se është shumë e dashuruar.

Ajo ka publikuar një video në Insta Storyn e saj ku duket gjysmë e zhveshur dhe si gjithmonë provokuese.

Shigjeta dhe zemrat duket se janë opsioni i fundit më i preferuar për aktoren. Mos ndoshta do të na tregojë se është e dashuruar…Por djali që i ka rrëmbyer zemrën ende nuk dihet kush është, transmeton Express.

Prej një kohe të gjatë Olta nuk është në një lidhe dashurie.