Ylli televiziv britanik, Olivia Buckland, ka shkëlqyer në fotografitë që i ka publikuar së fundi.

Ajo pozoi në bikine shumëngjyrëshe dhe me dekorime të ndryshme si dhe ekspozoi tatuazhet e shumta në trupin e saj.

Këto fotografi që e shfaqin Olivian me përplot vetëbesim vijnë pas një poezie që ajo e kishte shkruar kohë më parë për trupin dhe lëkurën e saj, duke e pranuar që nuk është perfekte