Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu u ka premtuar tifozëve se Neymar nuk do të transferohet te PSG.

Ai ka insistuar se klubi në asnjë mënyrë nuk do ta lejojë largimin e ‘yllit’ brazilian.

“Po, këtë e kemi thënë gjithmonë. Neymar është i yni dhe absolutisht se ne duam që të qëndrojë këtu, të tjerat janë spekulime”, u shpreh ai.

Global

Kujtojmë që kohet e fundit është përfolur se PSG është e gatshme të ofrojë 222 milionë euro për të nënshkruar me Neymar.

T mobile In article [4]