Padyshim që Nicki Minaj nuk di të ndalet. Pas publikimit të disa fotove provokuese vetëm pak ditë më parë, këngëtarja ka çmendur fansat me fotot e saj të fundit.

E veshur me të zeza 34-vjeçarja ka nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik dhe mbante syze argjendi shumë të mëdhaja.

Gjysma e flokëve të Nicki ishte ngjyrë bjonde platin ndërsa gjysma ishte rozë e zbehtë.

Ajo ka publikaur edhe një video teksa kërcen nër ritmin e këngës së “Swish Swish” të Katy Perry.

#SwishSwish ?half pink half blonde all Summer 17?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on