Modelja Abigail Ratchford është një ndër modelet më të famshme për momentin. 24-vjeçarja është një ndër më të kërkuarat dhe më të ndjekurat në Instagram, dhe ajo ka “çmendur” fansat e saj me fotot më të fundit.