Ajo është duke shijuar pushimet në Ibiza me burrin e saj José Antonio Bastón.

Dhe Eva Longoria dukej tejet seksi derisa luanin volejboll me te dhe miqtë, duke i bërë kështu pushimet edhe më argëtuese, përcjell Bota sot.

Aktorja amerikane u shfaq mahnitëse në bikini, duke treguar format seksi trupore.

Dhe kështu burri i saj nuk mundi t’i rezistonte gruas së tij 42 vjeçare, pasi dyshja u panë duke shkëmbyer puthje romantike