Çifti më i përfolur nga mediet rozë është Blero Muharremi dhe Afrona Dika.

Ata po kalojnë një jetë plot me romancë. Por a e keni ditur ndonjëherë se sa vite diferencë kanë këta dy? Sidoqoftë ne ju tregojmë. Diferenca e tyre është plot 14 vjet.

Blero, i cili sot ka mbushur 39 vjet, është akoma në top formë dhe emri i tij lakohet me të madhe nga mediet rozë si për jetën private ashtu edhe për muzikë.

E Afrona e cila u bë e njohur për shkak të Bleros, në këtë muaj mbush plot 25 vjet.

Sidoqoftë për këngëtarin dhe modelen kjo gjë nuk është aspak problem, pasi që po e vazhdojnë të jenë të lumtur.