Ajo është një nga aktoret dhe vajzat më sexy në vend.

Olta Gixhari është një nga ato femra që i ka ‘alergji’ rrobat, sa më pak të ketë të veshura aq më mirë për të deh për sytë që e shohin përreth.

Ajo ka surprizuar me këtë foto të fundit të postuar nga plazhi. Ajo nuk duket mjaftueshëm e zhveshur për këto ditë të nxehta edhe pse në jkëtë foto duket shumë lozonjare e fëminore.