Gazetarja e njohur Bieta Sulo duket se është duke shijuar pafund mëmësinë e saj. Një fakt të tillë ajo e ka treguar me postimin e saj më të fundit.

Bieta ka publikuar duart e vogëlushit të saj dhe jastëkun e dedikuar për të. Përpara se të flejë mamaja e Kron Artit dhe bashkëshortja e gazetarit Alban Dudushi i ka dedikuar një ninullë të pazakontë këngën e njohur të Aerosmith, “I don’t Ëant to Miss a Thing”.