Vetëm pak ditë më parë ajo u shpreh se nuk do të vijonte më emisionin “Jo vetëm modë” pasi kishte vendosur të shpërngulej jashtë vendit për të jetuar me të fejuarin e saj.

Por sot bukuroshen Floriana Garo e gjejmë duke pushuar në një vend të cilin nuk e prisnim, pikërisht në Bangkok të Tailandës.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe tashmë ka nisur zyrtarisht pushimet pas sezonit të fundit të emisionit të saj.