Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat e saj- shkruan Indeksonline.

Kënga në fjalë padyshim që pritet të shëndërrohet në hit brenda pak ditëve. Edhe kësaj radhe, Nora duket më në formë se kurrë dhe tejet seksi.

Mbahuni … të gjitha do t’i mësoni nesër në orën 20.00 .