Nora Istrefi shkurt ka publikuar hitin e saj më të fundit “Hije”në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Por bukuroshja 31-vjeçare ka paralajmëruar më anë të një video të shkurtër në rrjetin e saj social Instagram se do të lançojë klipin e saj të ri mbrëmjen e sotme në orën 20:00,  në bashkëpunim me një tjetër kënëgtar/e por pa dhënë detaje se kush është.

“Së shpejti, në bashkëpunim me…?”-shkruan Nora.

Komentet e fansave kanë qenë të shumta duke hamendësuar se kush do të jetë këngëtari ose këngëtarja dhe dy nga alternativat më të përmendura janë: Robert Berisha, bashkëshorti i saj dhe Gjiko.

 

Coming soon Ft…….?

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on