Një duet i tyre ka qenë i pritur që sa kohë.

E sonte çifti më i njohur i skenës, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë bashkuar forcat në muzikë.

Ata kanë lansuar bashkëpunimin e parë të tyre me titull “S’ka inat”.

Kjo këngë është produkt i studios RedBox, me muzikë  dhe tekst nga EF, ndërsa për videoklipin u kujdes Entermedia.