Raportet e prishura të Noizyt dhe Ledit gjithmonë janë diskutuar në media.

E sot kur ata kanë rregulluar gjithçka dha janë pajtuar çdo herë e më shumë po lënë anash keqkuptimet.

Duket madje se dyshja sërish janë bërë miq dhe këtë e vërteton më së miri një video e publikuar së fundmi nga reperi Noizy.

Aty ku në sfond dëgjohet kënga e Ledrit ai e di përmendësh dhe e këndon pa pikë problemi. Madje Noizy edhe e ka etiketuar Ledrin në këtë video të realizuar.