Modelja Irina Shayk ka nxjerrë në shëtitje vajzën e saj Lea në LA, duke e njohur për herë të parë publikun me të.

31 vjeçarja që solli në jetë vajzën me të dashurin e saj Bradley Cooper, ka kthyer linjat e saj seksi trupore,

Ajo u shfaq e veshur me rroba sportive, duke mbajtur vajzën, në krahë.

Ajo dukej mjaft seksi dhe e bukur dhe duket se amësia i shkon mjaft.