Genta Ismajli shumë shpejt pritet të publikojë këngën e saj më të re, bashkëpunim me këngëtarin Albatrit Muqiqi.

Edhe kësaj radhe, ajo pritet të paraqitet unike ashtu siç di ajo – shkruan Indeksonline.

Genta duket në formë të duhur, dhe padyshim që as skenat provokative nga ana e saj nuk do të mungojnë.