‘Goal.com’ ka bërë një formacion me lojtarët që kanë ndërruar skuadër këtë verë.

Bernardo Silva dhe Mohamed Salah, janë pjesë e formacionit të portalit sportiv.

Çuditërisht në këtë formacion nuk është përmendur Romelu Lukaku, që nga Everton u transferua te Manchester United.

Në fotografinë e mëposhtme mund ta shikoni formacionin e ‘Goal.com’ me lojtarët që kanë ndërruar skuadër këtë verë.