Deti shqiptar duket se sivjet është duke marrë shumë jetë. Një tjetër turist i huaj ka humbur jetën pasditen e sotme.

Burime nga policia janë shprehur se mbrëmjen e sotme rreth orës 19:45, ka ardhur një telefonatë për një qytetar pa ndjenja në bregun e plazhit të Golemit.

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca. Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se ka ndërruar jetë sllovaku Beres S., 66 vjeç.

Sipas deklarimeve të bashkëshortes, shtetasi i-vjeçari mësipërm ka konsumuar një sasi të madhe alkooli dhe është futur në det për të notuar.

Nga verifikimet paraprake nuk rezulton të këtë shenja dhune.

T mobile In article [4]

Grupi hetimor po vazhdon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të ngjarjes.

Global

Comments are closed.