Real Madrid ka pritur një mysafir special në Los Angeles

Ish ylli i Anglisë dhe Manchester Unitedit, David Beckham ka vizatuar skuadrën e Real Madridit, e cila është në përgatitje para-personale në Los Angeles.

Beckham, i cili ka luajtur te Real Madridi mes viteve 2003-2007 , është takuar me Zinedine Zidanen, Gareth Balen, Luka Modricin, Sergio Ramosin e të tjerë, përcjell Express.