Aktorja turke e njohur për kosovarët me emrin Nihan nga seriali “Kara Sevda” është gjithashtu edhe përsonazhi më i bukur i këtij seriali, transmeton ORAinfo.

Ajo pos serialit siҫ duket merret edhe me fotografi, e këtë e ka treguar edhe përmes postimit të saj të fundit në rrjetin social Instagram.

Në këtë postim ajo shihet mes dy meshkujsh të cilët e kanë kapur nga flokët, dhe në këtë formë po përgatitet për set të ri fotografik.