Nicole Scherzinger ka zbuluar se është në lidhje me tenistin profesional Grigor Dimitrov, me të cilin është fotografuar në Capri të Italisë të hënën pasdite.

Ish ylli i Pussycat Doll dukej e mahnitshme në bikini të bardha, ku tregoi linjat seksi trupore,

Dyshja janë  parë duke shijuar praninë e njëri tjetrit, megjithatë distancën që kanë në moshë, pasi Nicole është 39 vjeçare, ndërsa Grigor ka 26 vjet, me 13 vite diferencë.

Dyshja duket se janë të dashuruar me njëri tjetrin, pasi nuk janë treguar rezistues dhe kanë shkëmbyer puthje e prekje