Reperja 34-vjeçare është duke realizuar klipin e saj më të ri, ndërsa ka publikuar disa fotografi dhe video në Instagram, përmes së cilave i ka prezantuar fansat me disa nga skenat e klipit.

Ndërkohë në njërën nga videot, Minaj shfaqet tejet seksi teksa vë në pah gjoksin e saj bombastik.

Ajo kërcente vazhdimisht nën ritmet e këngës “Swish swish” të këngëtares Katy Perry.

Reperja shfaqej e veshur me të zeza dhe me minifund, ndërsa flokët bionde e bënin të dukej edhe më kontrast me ngjyrën e veshjes.

T mobile In article [4]