Pas Meksikës, Xhensila dhe Besi “arratisen” për në Kanada. Duket se këtë verë, çifti janë duke kaluar disa nga pushimet më të bukura në jetën e tyre, kështu e tregojnë edhe nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Xhensila ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e buzëqeshur teksa ndodhet në një nga vendet më të magjishme të botës, ujëvarën e Niagarës.