Neymar ka mohuar raportimet e mediave se do të transferohet në Paris Saint-Germain

Ylli i Brazilit, Neymar ka një lajm të mirë për tifozët e Barcelonës. Ai Neymar ka mohuar raportimet e mediave se do të transferohet në Paris Saint-Germain

Gjatë këtyre ditëve është përfolur se klubi nga Parisi është i gatshëm të paguaj 22 milionë euro për Neymarin. Madje, për brazilianin është thënë që ka pranuar ofertën e parisienëve.

Por, gjithçka është hedhur poshtë nga Neymar, i cili ka nisur përgatitet me Barcelonën për sezonin e ri.

”Unë jam shumë i lidhur për qytetin, klubin dhe unë jam i lumtur këtu. Kjo reflekton edhe në përformancën e një sportisti”, ka deklaruar Neymar.