Bella Hadid është fotografuar të hënën e veshur në të bardha, pa sytjena.

Supermodelja kishte zgjedhur ngjyrën e bardhë në këto ditë vere, duke treguar linjat seksi trupore,

E njohur si një nga modelet më të mira dhe më të kërkuara të momentit, 20 vjeçarja bëri që njerëzit të kthejnë kokën për ta shikuar, pasi nuk kishte veshur sytjena dhe zbuloi thithkat në rrugë