Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalojnë momente të paharruara në pushime.

Meksika dhe Miami kanë qenë destinacioni i Marinës dhe Getit, në pushimet që kanë filluar tash e sa ditë.

Se këto pushime janë të paharruara për çiftin, e tregojnë më së miri imazhet që ata po sjellin kohë pas kohe në rrjete sociale për fansat e tyre.

Së fundi, Marina ka postuar një foto të shkrepur nga Geti, ku shihet e futur në pishinë dhe duke marrë pozë joshëse.