Adelina, Zanfina dhe Ema Ismaili janë tre emrat që prej kohësh përmendet në top lajmet rozë.

Ema ka qenë më pak aktive në ekranet televizive mirëpo Adelina dhe Zanfina erdhën apo jo me ndonjë projekt të ri muzikor gjithmonë janë po aq të kërkuara sa edhe në fillimin e karrierës, shkruan lajmi.net Adelina gjithmonë ka qenë ajo e cila është kujdesur si nëna e dytë për motrat e sot kur Mona e ndjerë nuk jeton më, ajo mundohet që në një mënyrë apo në tjetrën t’i bëjë të buzëqeshin motrat e tyre, qoftë edhe me figura interesante që ua përcjell nëpërmjet rrjeteve sociale.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Zani nëpëmjet një fotografie në Instagram.