Ishte një velinë seksi, është një moderatore seksi, po tjetër?

Luana Vjollca është një nder moderatoret më seksi të skenës shqiptare. Luanën e kemi parë në shumë fusha të ndryshme si moderatore, si veline, si dhe se fundmi si këngëtare. Mesa duket edhe Luana ka një shkrim në faqen e njohur Wikipedia dhe këtë gjë ajo e ka bërë të ditur në një prej postimeve të saj në Insatstory ku tregon se çfarë thotë Wikipedia për të.

“Luana Vjollca është një prezantuese e njohur në Shqipëri, e mirënjohur për pjesëmarrjen e saj në shumë evente televizivë, në një prej televizioneve kombtare ne Shqipëri. Ajo gjithashtu është e njohur për përformancat e saj muzikore dhe karjerën e suksesshme si këngëtare.”-shkruhet në pjesën e Wikipedias për Luanën.