Ajo shijoi diellin në ishujt e Greqisë në muajin e kaluar.

Dhe, ende më e nxehtë, Demi Rose ka sjellë një set fotografik nga Spanja, në vend tropikal,

22 vjeçarja ka treguar hiret e saj trupore e veshur në bikini me ngjyra, derisa ka pozuar në mënyrë mjaft provokuese.

DJ e cila bëri famë pas romancës me reperin Tyga ka ndezur rrjetin me fotot e saj të fundit, në të cilat ka ekspozuar linjat vrastare trupore.