Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në komunën e Ferizajt në orët e hershme të mëngjesit Vetura e tipit BMË ka hyrë në rreth rrotullim në Ferizaj me shpejtësi dhe ka humb drejtimin dhe më pas rrokulliset, raporton portali “tetova1”.

Drejtues i automjetit ka qenë i riu F.S nga fshati Gllogjë.

Përndryshe i riu Fitim.S jeton dhe punon në Norvegji bashk me Familjen.

Stafi i “tetova1” i shpreh ngushllim familjes Selmani nga fshati Gllogjë.

FOTO: Fitim.S