Një moderator dhe këngëtar i shkëlqyeshëm, por sa i përketë këngës duket sikur edhe shumë kohë do i mungoje fansave të tij.

E fjala është për, Naim Abazin. Ndonëse pasiv në muzikë kjo nuk e pengon aty që të jetë afër publikut në intervista të ndryshme.

Naimi, së fundmi në rrjetin social ‘Facebook’, ka publikuar një fotografi ku i shihen buzët e kuqe, shkruan Gazeta Express.

Si duket ka harruar ta fshijë buzëkuqin e Mihrijës nga buzët e tij.

Për më shumë shikoni fotografinë e mëposhtme.