Morena Taraku do të sjellë së shpejti këngën e re.

Kënga mbanë titullin ‘Shlif’ dhe është kompletuar me videoklip.

Disa imazhe që Morena ka postuar në rrjetet sociale, vjen joshëse dhe seksi si asnjëherë tjetër.

Madje ajo vjen edhe me një kurorë në kokë