Luana Vjollca ka vendosur që kohëve të fundit të bëj më shumë karrierë në muzikë së në prezantim. Madje, moderatorja është duke menduar që ta lë moderimin në televizion dhe të bëj karrierë muzikore.

Pikërisht për këtë, ajo ka bërë këngën e saj të fundit “Benzina” te njëra prej studiove më të njohura në Kosovë, ndërsa edhe videoklipi i saj është pëlqyer me të madhe nga fansat e saj.

Por ajo që bie në sy kohëve të fundit është ekspozimi i gjoksit nga ana e këngëtares. E…këtu duket se këngëtarja ka asete dhe paraqitet superseksi para fansave të saj. Këto janë gjashtë foto të saj të fundit ku gjoksi i Luanës është në shpërthim e sipër, madje mezi ja mbajnë sutjenat.